Nirvan VIP Düğün Salonları
Ana Sayfa
Hakkımızda
Foto Galeri
Hizmetler
Haberler
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Haberler
- Galeri
- Videolar
- İletişim
Şişli Davet Salonları
Ana Sayfa « geri dön
Şişli Davet Salonları
Davet salonu tercihi yapılırken ilk olarak mekanın davet edilecek kişi kapasitesini kaldırıp kaldıramayacağıdır.

Şişli'de hizmet veren Nirvana Davet Salonları geniş ve şık salonuyla davetleriniz için en kaliteli hizmeti vermektedir. Davet salonumuzda yeterli aydınlatma sistemleri bulunmakta ve ortamın ısısı son teknoloji havalandırma cihazlarıyla en uygun durumda tutulmaktadır. Misafirlerine büyük önem gösterilen salonumuzda, misafirler kapıda ikramlarla dikkatli şekilde karşılanmaktadır.

Salonumuzda orkestra kalitesinde ses sistemi bulunmaktadır. Davetinizdeki özel anlar için kaliteli ve başarılı fotoğraf ve video ekibimizle hizmet vermekteyiz. Davet boyunca sunulan tüm ikramlar karışıklık olmaması açısında sistemli şekilde hareket edilmektedir. Salonumuz davetiniz için hazırlanırken renk uyumlarındaki en ufak detaya kadar düşünülerek hazırlanmaktadır. Bu nedenle de davetlerinizde bu tarz detayları önemseyen bir mekan ile görüşmeniz daha doğru olacaktır. Tercih edeceğiniz mekan kapalı ya da açık olabilir. Mevsime uygun bir mekanın tercih edilebilmesi bu durumda son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Aynı zamanda gelen davetlilerin çocuklarının etrafta dolaşmamaları adına çocukların eğlenebilmesi adına tercih edilen palyaço gösterileri de gereklidir. Çünkü bu şekilde hem çocuklar eğlenebilir hem de ebeveynler davetten daha fazla eğlenebilir. Mükemmel bir davet için organizasyonun tamamen kusursuz olması gereklidir. Nirvana Davet Salonları olarak her zaman bu konuda müşterilerimiz için en kaliteli ve en doğru hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile birlikte her zaman sizler için en özel gecenizin sorunsuz bir şekilde yaşanmasını sağlamaya çalışıyoruz. En mükemmel davet organizasyonları için uzman bir kadro ile hareket ediyoruz.
 
 
 
   
Ana Sayfa | Hakkımızda | Galeri | Hizmetlerimiz | Videolar | Haberler | Düğün & Organizasyonlar | İletişim