Nirvan VIP Düğün Salonları
Ana Sayfa
Hakkımızda
Foto Galeri
Hizmetler
Haberler
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Haberler
- Galeri
- Videolar
- İletişim
Davet Salonu Fiyatları
Ana Sayfa « geri dön
Davet Salonu Fiyatları
Davet salonu tercihi organizasyonu hazırlayacaklar için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Organizasyonun yapılacağı mekanın ne kadar şık olduğundan nasıl bir dekorasyona sahip olduğuna kadar tüm detaylar büyük bir önem taşımaktadır.

Doğru dekorasyon ile birlikte son derece mükemmel olan bir görünüm elde edilebilir.Bunun dışında çeşitli konseptlerimizden davetinize en uygunolanı seçebilirsiniz. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyli organizasyon seçeneklerinden tercih edebilirsiniz. Bunun dışında ekstra ikramlar tercih eden kişiler olabilir ya da sadece pasta ikramı tercih edilebilir. Havai fişek gösterileri tarzında gösteriler bulundurulabilir. Orkestra canlı performans tercihi yapılabilir. Birçok farklı seçenek olduğu için davet salonu fiyatları da buna bağlı olarak değişkenlikler göstermektedirler.

Davet salonu fiyat değişimleri istenilen konsepte en uygun şekilde değişimler göstermektedirler. Yemekli davet organizasyonu seçeneklerinde gelecek olan kişi sayısına bağlı olarak fiyatlarda değişim olmaktadır. Yemeksiz davet organizasyonları yemekli organizasyonlara göre daha uygun fiyatlardadırlar. Aynı zamanda kullanılan havai fişek gibi ekstra detaylarda fiyatların değişmesinde rol oynamaktadır. Nirvana Davet olarak sizlere istediğiniz tarzda organizasyonlar sunmaya devam ediyoruz. En uygun fiyat seçenekleri ile birlikte dilediğiniz tarzda bir organizasyonun belirlenmesinde sizlere yardımcı oluyoruz. Hayatınızın en özel organizasyonun daha mükemmel bir şekilde yaşanması ve her zaman güzel hatırlayabilmeniz adına en mükemmel hizmetleri en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

 
 
 
   
Ana Sayfa | Hakkımızda | Galeri | Hizmetlerimiz | Videolar | Haberler | Düğün & Organizasyonlar | İletişim