Nirvan VIP Düğün Salonları
Ana Sayfa
Hakkımızda
Foto Galeri
Hizmetler
Haberler
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Haberler
- Galeri
- Videolar
- İletişim
Düğün Salonları
Ana Sayfa « geri dön
Düğün Salonları
Özel günler ve de organizasyonlar hazırlanırken en ince detaya bile dikkat edilmesi gereklidir. Davet salonu tercih ederken birçok farklı detaya dikkat edilmesi gereklidir. Bunların başında ilk olarak salonun konseptinin davetinize uygun olması gereklidir.
Aynı zamanda davetlileri ağırlayabilecek kadar geniş bir mekan olması da son derece büyük bir önem taşımaktadır. Davette herkezin oturacağı bölüm ve oynayacakları pistin yeterli olması gereklidir. Çünkü sıkışık bir ortam insanların rahatsız hissetmesine neden olur. Aynı zamanda mekanın ısıtma sistemi de büyük bir önem taşımaktadır. Mevsime göre farklı bir konsept tercih edilmesi de bu durumda önem taşıyan noktalar arasında yer almaktadır.

Tabii ki de davet salonunda yer alan ikramlarda önemlidir. Davetin yemekli olup olmamasına karar verdikten sonra diğer ikramların lezzetine de güvenmelisiniz. Orkestra da bu durumda tabii ki de en çok dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer almaktadır. Orkestra ve ses sistemi bu durumda oldukça doğru tercih edilmelidir. Mekanda masa ve sandalyelerin dekorasyonu da son derece büyük bir önem taşır. Doğru masa sandalye süslemesi önemlidir. Mekanda renk uyumuna dikkat edilmesi gereklidir. Masa da yer alacak olan şamdan ve diğer süslerin de dikkatli bir şekilde incelenmesi ve de buna göre tercih edilmesi gereklidir.

Çocuklar için palyaço tarzında ekstra gösteri seçenekleri tercih edilmelidir. Bu şekilde çocuklar da ayrı bir eğlence yaşayabilirler. Aynı zamanda davet boyunca ebeveynler rahat edebilirler. Burada orkestranın ve diğer detayların bu duruma yardımcı olması gereklidir. Nirvana Davet olarak organizasyonlarınızı en iyi şekilde tasarlamaya ve de doğru organizasyon ile daha mutlu ve özel bir günler yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Hayallerinizde ki organizasyonu yaşayabilmeniz adına profesyonel ve uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizler için en doğru hizmeti sunmaya devam ediyoruz.
 
 
 
   
Ana Sayfa | Hakkımızda | Galeri | Hizmetlerimiz | Videolar | Haberler | Düğün & Organizasyonlar | İletişim