Nirvan VIP Düğün Salonları
Ana Sayfa
Hakkımızda
Foto Galeri
Hizmetler
Haberler
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Haberler
- Galeri
- Videolar
- İletişim
Düğün Salonu
Ana Sayfa « geri dön
Düğün Salonu
Evleneceğiniz zaman yapılacak olan organizasyon son derece büyük bir önem taşımaktadır. Mekanın doğru bir şekilde belirlenebilmesi burada son derece önemlidir.
Gelen davetli sayısına uygun bir şekilde bir mekanın ayarlanması gereklidir. Düğün salonu tercih edilirken öncelikle mekanın dekorasyonu son derece önemlidir. Dekorasyonda masa ve sandalye giydirme, mekan taban ve tavan dekoru son derece etkilidir. Beğenilere en uygun şekilde renkler tercih edilir ve çiftlerin zevklerine en uygun olan seçenekler belirlenir. Bunun yanı sıra pistin genişliği de gelecek olan davetli sayısı ile orantılı olmalıdır. Çünkü pistte davetlilerin rahat bir şekilde eğlenebilecekleri kadar alan olmalıdır. Diğer türlü rahat hareket edemezler ve oynayamazlar.

Orkestra tercihi ve şarkıların belirlenebilmesi de bu durumda önem taşımaktadır. Çünkü bu şekilde hem sizin tarzınızı yansıtan hem de gelen davetlilerin tarzını yansıtan şarkılar çalınabilir. Çıkan sesin bozuk olmaması da bu durumda büyük bir önem taşımaktadır. Sesin berrak bir şekilde yayılması ve kulakları rahatsız etmemesi adına ses sistemlerinin kaliteli bir şekilde tercih edilmesi gereklidir. Aynı zamanda ikramların doğru bir şekilde belirlenebilmesi gereklidir. Yemekli ya da yemeksiz olan düğün konseptleri vardır. Aynı zamanda bunun dışında kokteyli ve pastalı düğün seçenekleri de yer almaktadır. Burada ikramların kaliteli ve lezzetli olması gereklidir. Bu doğrultuda kararların verilebilmesi adına mutlaka tüm detaylar incelenmelidir.

Çocukların eğlenebilmeleri adına palyaço gibi ekstra tercihler gerekebilir. Düğünde davetliler rahat bir şekilde eğlensinler diye çocuklar için ayrı bir eğlence mekanı oluşturulabilir. Bu da hem çocukların hem de ailelerinin daha fazla keyif almasını sağlamaktadır. Sürekli dans pistinde çocukların dolaşması organizasyonun kalitesini düşürebilir. Havai fişek gösterileri gibi seçenekler de bu noktada ilgi çekici olmaktadır. Gelin ve damadın yürüdüğü yolun süslemesine kadar her bir detayın oldukça dikkatli bir şekilde incelenmesi gereklidir. Nirvana Vip Düğün Salonları olarak sizin için en doğru organizasyonları hazırlamak için hizmetlerimize devam etmekteyiz. Her zaman en doğru seçenekleri sizlere sunmaya ve en farklı organizasyon tekliflerini sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Organizasyonların doğru bir şekilde ilerleyebilmesi adına her zaman uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.
 
 
 
   
Ana Sayfa | Hakkımızda | Galeri | Hizmetlerimiz | Videolar | Haberler | Düğün & Organizasyonlar | İletişim