Nirvan VIP Düğün Salonları
Ana Sayfa
Hakkımızda
Foto Galeri
Hizmetler
Haberler
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Haberler
- Galeri
- Videolar
- İletişim
Düğün Salonu Fiyatları
Ana Sayfa « geri dön
Düğün Salonu Fiyatları
Düğün salonu tercihi evlenecek olan çiftler için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Organizasyonun yapılacağı mekanın ne kadar şık olduğundan nasıl bir dekorasyona sahip olduğuna kadar tüm detaylar büyük bir önem taşımaktadır.
Doğru dekorasyon ile birlikte son derece mükemmel olan bir görünüm elde edilebilir. Bunun dışında düğün organizasyonları için herkes farklı bir konsept tercih edebilir. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyli düğün organizasyonu seçenekleri tercih edilebilir. Bunun dışında ekstra ikramlar tercih eden kişiler olabilir ya da sadece pasta ikramı tercih edilebilir. Havai fişek gösterileri tarzında gösteriler bulundurulabilir. Orkestra canlı performans tercihi yapılabilir. Birçok farklı seçenek olduğu için düğün salonu fiyatları da buna bağlı olarak değişkenlikler göstermektedirler.

Düğün salonu fiyat değişimleri istenilen konsepte en uygun şekilde değişimler göstermektedirler. Yemekli düğün seçeneklerinde gelecek olan kişi sayısına bağlı olarak fiyatlarda değişim olmaktadır. Yemeksiz düğün organizasyonları yemekli organizasyonlara daha uygun fiyatlardadırlar. Aynı zamanda kullanılan havai fişek gibi ekstra detaylarda fiyatların değişmesinde rol oynamaktadırlar. Nirvana Davet olarak sizlere istediğiniz tarzda organizasyonlar sunmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz konseptte organizasyon seçenekleri ile birlikte sizlere hizmet sunuyoruz. En uygun fiyat seçenekleri ile birlikte dilediğiniz tarzda bir organizasyonun belirlenmesinde sizlere yardımcı oluyoruz. Hayatınızın en özel organizasyonun daha mükemmel bir şekilde yaşanması ve her zaman güzel hatırlayabilmeniz adına en mükemmel hizmetleri en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.
 
 
 
   
Ana Sayfa | Hakkımızda | Galeri | Hizmetlerimiz | Videolar | Haberler | Düğün & Organizasyonlar | İletişim