Nirvan VIP Düğün Salonları
Ana Sayfa
Hakkımızda
Foto Galeri
Hizmetler
Haberler
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Haberler
- Galeri
- Videolar
- İletişim
Kına Salonu
Ana Sayfa « geri dön
Kına Salonu
Bayanlar için düğün öncesi hazırlanan kına organizasyonu oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Burada bayanlar kendi aralarında düğün öncesi kına yakarlar ve de eğlenirler.
O nedenle de bayanlar arasında eğlenceli bir konseptin hazırlanması gereklidir. Bazı yörelerde kına gecesinde erkekler de yer alabilir. Bu yörelere göre farklılıklar gösteren bir durumdur. Kına organizasyonu yapılırken olmazsa olmazlar arasında kına ve kuru yemiş ikramı yer almaktadır. Tabii ki de organizasyonun yapılacağı mekan son derece önemlidir. Bazı kişiler düğün ve kınayı aynı salonda aynı gün yapmayı tercih edebilirler. Bu tamamen kişilerin nasıl bir organizasyon hayal ettikleri ile ilgilidir.

Kına organizasyonunda orkestraya büyük bir rol düşmektedir. Çünkü bu organizasyonlarda bazı şarkılar olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kına yakılacak olan gelinin nasıl bir konsept ile piste çıktığı da son derece büyük bir önem taşımaktadır. Sıra dışı olan konseptler her zaman diğerlerinden daha fazla ilgi çekerler. Bu nedenle de insanlar sıradan konseptler yerine daha farklı seçenekleri incelemeye devam ederler. Bu durumda yapılması gereken en doğru olan şey farklı kına konseptlerine ve de mekanlarına bakmak, olacaktır. Burada kınanın nasıl dağıtılacağı gibi birçok farklı detay son derece önemlidir ve de buna dikkat edilmesi gereklidir. Farklı bir konsept her zaman daha mükemmel hissetmenizi sağlayabilir.

Burada tercih edilen salon oldukça doğru seçilmelidir. Gelecek davetlilerin rahat edebilmesi ve de rahat bir şekilde eğlenebilmeleri adına salonun doğru bir şekilde dizayn edilmesi önemlidir. Salon sadece mekan olarak tutulabileceği gibi aynı zamanda tüm konseptin hazırlandığı ve sunulduğu bir yer olarak da tutulabilir. Genel olarak tüm gerekli olan orkestra, pasta ve bunun gibi detayların salon tarafından verilmesi maddi olarak daha uygun olmaktadır. Aynı zamanda diğer seçenekleri aramak ile zaman kaybedilmemiş, olacaktır. Nirvana Vip Düğün Salonları olarak sizler için dilediğiniz gibi kına organizasyonları sunmaya devam ediyoruz. Farklı organizasyonlar arasından sizin için en çok beğenebileceğiniz organizasyonları sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile birlikte her zaman sizleri memnun edebilecek tarzlar yaratmaya devam ediyoruz.
 
 
 
   
Ana Sayfa | Hakkımızda | Galeri | Hizmetlerimiz | Videolar | Haberler | Düğün & Organizasyonlar | İletişim